Zendaya

Zendaya: VEVO Lift

15. listopadu 2013 v 15:00 | Martush**
Herečka a zpěvačka Zendaya (17) se rozhodla natáčet VEVO Lift - projekt, kde Daya sama natáčí krátká videa o svém životě, apod.
Myslím, že je to od ní úžasné, protože se toho o ní tímto způsobem můžeme opravdu hodně dozvědět :)

VEVO Lift - Intro

Zendaya : Disneyland

8. července 2012 v 15:00 | Martush ♥
Herečka a zpěvačka Zendaya (Shake it up) se zúčastnila grandopeningu nového sektoru v Disneylandu na téma Cars. Tady jsou fotky z akce.

imagebam.com

Zendaya na NAACP Image Awards

22. února 2012 v 19:56 | Martush ♥
Zendaya také byla na předávání cen NAACP. Moc jí to tam slušelo :)

Rozhovor - Zendaya

11. února 2012 v 15:00 | Martush ♥
Zendaya vystupovala v the Spring 2012 Issue of Glitter Magazine. Udělala exkluzivní rozhovor o podobnosti mezi ní a její Shake It Up postavou Rocky, budoucích ambicích, jejím skrytým talentem a mnohem více!

Přečtěte si v celém článku exkluzivní rozhovor s Glitter Magazine!


Glitter: Popište vytváření "CeCe a Rocky" módní linie pro D-Signed. Co inspirovalo vaše návrhy?
Zendaya: Moje postava Rocky miluje módu a když náše designérka Jessica vytvořila návrh pro Rocky, vyšla s dívčím vzhledem, ale s trochou ostrosti.

Glitter: Co inspiruje váš osobní styl?
Zendaya: Inspiruje mě tolik věcí. Můžu si udělat představu z časopisu, osoby nebo dokonce povahy. Líbí se mi míchat styly, někdy být 'Glam' nebo někdy být více nervózní ... to záleží na tom, jak se cítím v tuto chvíli.

Glitter: Jaké to bylo vyjadřovat "Fern" v disneyho 'vílích hrách' (Pixie Hollow Games)?
Zendaya: Byla to pro mě zcela nová zkušenost. Jsem zvyklá být velmi fyzicky zatížená v Shake It Up, ale když se vám právě tvoří hlas, musíte opravdu soustředit na cvičení pouze vášeho hlasu a to může být náročné ... ale mně se to opravdu líbilo!

Glitter: Jste si podobná s vaší postavou v Shake It Up?
Zendaya: Ano, Rocky a já si jsme podobné. Bývala jsem trochu plachá jako ona a stále se učím do školy, jako ona. A obě jsme vegetariánky!

Glitter: Shake It Up má mnoho fanoušků. Jaký byl váš nejnezapomenutelnější okamžik s fanouškem?
Zendaya: No, bylo toho mnoho a naši fanoušci jsou prostě neuvěřitelní. Ale byl tam jeden, a to poprvé, co jsem byla uznána ... Jedla jsem zmrzlý jogurt s mámou a malá holčička ke mně přišla a řekla ,,Jste dívka z té nové show Shake it up?" a já jsem řekla ano ... zeptala, jestli se jí podapíšu, tak jsem se podepsala a řekla "Ty jsi první osoba, která mě poznala!

Glitter: Jaký největší kompliment jste obdržela během své kariéry?
Zendaya: Myslím, že vždy, když mi lidé říkají, že jsem nohama pevně na zemi a pokorná, cítím se opravdu dobře. Nechci být považována za něco jiného než to!

Glitter: Co byste chtěla dělat za 5 let?
Zendaya: Existuje tolik věcí, které chci dělat. Opravdu chci, abych si zahrála v celovečerním filmu, vytvořila album, vyjela na turné, navrhovala oděvy, napsala knihu ... v podstatě všechno!

Dlouho očekávaný klip - Zendaya - Swag it out

28. ledna 2012 v 15:00 | Martush ♥
Zendaya (můžete ji znát např. ze seriálu Na parket!) konečně zveřejnila klip ke své písničce Swag it out! A mně se moc líbí :) Co vám??

 
 

Reklama