Vzkazík ♥

Ask Me 2

18. listopadu 2013 v 16:07 | Martush**
Hoja, minulé Ask me mělo úspěch, proto jsem se ho rozhodla udělat znovu - tentokrát ale své dotazy nepište do komentů (nebo jako taky můžete), ale spíš na můj Ask.fm. Založila jsem si ho před nedávnem, tak jsem si říkala, že ho sem můžu dát, spousta lidí na mě totiž nemá jiný kontakt než tady přes blog, takže touto cestou si o mně můžete zjistit víc ^_~ :D
Takže tady je odkaz:

http://ask.fm/MartyNovotna

Jen se ptejte :D
Marty^^

Prodloužená

17. listopadu 2013 v 15:00 | Martush**
Ahojky, včera jsem byla na své 1. prodloužené, byla v bílém.
Pro ty, co neví, co je prodloužená: Je to vlastně ples, od října jsme se školou (všichmi druháci) chodili do tanečních a tohle je výsledek našeho snažení :D Budeme mít ještě jednu prodlouženou, ta bude v barevném. To znamená, že včera jsme měly všechny holky bílé šaty a příště budeme mít barevné.
Večer byl zahájen Polonézou, což je tanec (nebo spíš pochod) všech párů. Já jsem měla být s jedním klukem z vedlejší třídy, ale měl zápas, o kterém se mi jaksi zapomněl zmínit ~_~ takže jsem byla s nějakým random klukem s jiné školy...bezva...Ale jinak jsem si to opravdu skvěle užila, ještě teď mě bolí nohy :D Akorát mi poořád někdo šlapal na šaty >_< :D byla tam jedna disco pauza (při které naše škola vyběhla na pódium a tančila tam :D) a potom after party, na které jsme s kámoškou byly až do konce. Jinak tam hrála celou dobu živá hudba :D Takže nic moc, ale dobře se na to tancovalo :D Tančili jsme většinoou Salsu, Walz, Jive, Chachu a Tango :)
No, prostě to bylo super, ale už se vám nebudu dál rozepisovat, vím, že se to nechce nikomu číst :D
Enjoy your day ^^ Marty :)

Hoja

10. listopadu 2013 v 1:27 | Marty^^
Hoja ^^ omlouvám se, že jsem tady teď nějakou dobu zase nebyla, prostě mi to s časem nevychází tak jak bych chtěla, proto budu možná muset upustit od mého přesně stanoveného plánu a přidávat články tak nějak random...taky si asi budu muset trochu promazat affs, protože za tu dobu, co jsem tu nebyla určitě spousta blogů skončila :D ale chtěla jsem vám strašně moc poděkovat za to, jak jste mě tu vřele přivítali zpátky, je to od vás strašně milý :3 no nic, zítra se možná těšte na článek ^_~ ^^
Vaše Marty ^^

Omluva

21. března 2013 v 9:19 | Martush**
Ahoj, jen se vám chci omluvit, že tu teď nějakou dobu nepřibývaly články, byla jsem totiž v nemocnici a tam nebyl internet, takže jsem se sem nedostala. Teď už jsem ale doma, takže by to tu zase mělo být v pohodě ;)

Prosba

15. března 2013 v 9:00 | Martush**
Ahoj, chtěla bych vás moc poprosit o hlas a to TADY - přihlásili jsme našeho psa do soutěže NejPes a moc bysme si vážili vašich hlasů. Dá se dát 5 hlasů, tak bych vás aspoň o těch pět hlásků (jde hlasovat každou hodinu, ale to po vás nemůžu chtít). Předem vám moc děkuju :)

P.S. Stále se můžete přihlásit do SON Seriál, a to TADY (zbývá poslední soutěžící do otevření soutěže :)

Vaše Martush**

Nový notebook

15. ledna 2013 v 15:00 | Martush**
Tak tohle je můj první článek z nového notebooku. Dostala jsem ho dnes. Je to dotykový Acer Aspire a má v sobě Wimdows 8. Ta dotyková obrazovka je naprosto dokonalá, ale na Windows 8 si prostě nemůžu zvyknout. Budu si muset pořádně pročíst manuál :D Takže se mnou prosím mějte trpělivost když budou někde nějaké chyby z mé strany :D

Zatím pa, vaše Martush**

Prosím, ještě jeden hlásek...

11. ledna 2013 v 21:44 | Martush**
Ahoj, vím, že s tím jsem hrozná, ale zapojila jsem se do další soutěže, tetokrát u mé affí TeR. Jde o dabingovou soutěž (bližší upřesnění u ní na blogu). Takže prosím o jeden malý hlásek TADY, budu vám moc vděčná :) Předem děkuju :)

Omluva a prosba

11. ledna 2013 v 0:23 | Martush**
Ahojky, v prvé řadě se vám chci omluvit, že jsem tady tak dlouho nebyla, ale znáte to je pololetí a já vážně nechci 4 z matiky, takže se musím učit a učit (i do jiných předmětů, ale matika je nejhorší). Affs jsem sice obíhala, ale na přidávání článků jsem vážně neměla čas, takže se omlouvám. A chci vás opět poprosit o hlas do Velké Outfitové soutěže, ve které jsem. Odkaz najdete TADY. Zabere vám to jen pár minut a mně by to moc pomohlo, tak moc prosím, hlásněte :) Moc děkuju za podporu :) Tak, už vás nebudu déle zdržovat, jen jsem vám to chtěla říct :)

Vaše Martush**

Veseslé Vánoce

23. prosince 2012 v 15:00 | Martush**
Ahojky! Jelikož už tu zítra nebudu, chci vám všem popřát nádherné Vánoce, bohatého Ježíška, a krásné prožití svátků Vánočních. Užijte si prázdniny a zkrátka se mějte hezky.

Vaše Martush**

Prosba o hlas

22. prosince 2012 v 15:00 | Martush ♥
Ahojky, chtěla bych vás moc poprosit o hlas v Soutěži o nej postavu z Twilight ságy. Jsem tam s vlkodlakem Sethem Clearwaterem. Odkaz je TADY. Moc všem děkuju za hlasy :)

Vaše Martush**

Konec světa (?)

21. prosince 2012 v 8:00 | Martush**
Tak, DNES je prý konečně Den D. Dnes, už skončí spekulace, dnes se dozvíme pravdu. Dnes je totiž 21.12. 2012, tedy podle Mayského kalendáře, KONEC SVĚTA. Někteří tomu věří, někteří ne. Já sama nevím, co si o tom mám myslet. Možná bude konec světa, ale spíš si myslím, že to bude konec epochy - konec tohoto špatného období. jako když byl přechod do Renesance, všechno se najednou zlepšilo, lidé byli tak nějak chytřejší. Ale zároveň si myslím, že by naší planetě neuškodilo se nás zbavit a trochu se vyčistit a spravit. Jenže to by pak nastal ten problém s přežitím lidského druhu, atd, atd. Zkrátka a dobře, co se má stát, stane se. Možná se reinkarnujeme a uvidíme, jak to nakonec dopadlo, možná odejdeme někam do Ráje, kde už nás to nebude zajímat...to je věc názoru, náboženství,...Každopádně pokud opravdu nastane ten konec světa, chci se s vámi rozloučit, moc ráda jsem vás poznala, děkuju, že jste chodili blog a přeji vám co nejdelší přežití (případně co nejmenší bolest a utrpení během zániku xD). Mám vás ráda :)

Vaše Martush**

Další prosba o hlas

17. prosince 2012 v 19:52 | Martush**
Já vím, jsem s tím už fakt strašná, ale opět od vás potřebuju další hlásek. Je to opět do Velké outfitové soutěže. Je to už 3. kolo.Tak kdybyste byli tak hodní, klikli SEM a tam mi dali hlásek, byla bych vám moc vděčná :) Tak moc děkuju.

Vaše Martush**

Prosím o hlas (zase)

12. prosince 2012 v 21:39 | Martush ♥
Ahojky, chtěla bych vás moc poprosit o hlas v Soutěži o nej postavu z Twilight ságy. Jse tam s vlikodlakem Sethem. Odkaz je TADY. Moc všem děkuju za hlasy :)

Vaše Martush

Prosím o hlas

4. prosince 2012 v 15:00 | Martush ♥
Ahojte, chtěa bych vás opět poprosit o hlas - zase s Ashle Greene. Podle mě totiž měla nádherné šaty a určitě si zaslouží mít víc hlasů (pak jí to chci totiž napsat na twitter :) Tak byli byste moc hodní, kdybyste zahlasovali TADY. Moc vám děkuju :)

Breaking Dawn part 2!

15. listopadu 2012 v 21:18 | Martush ♥
Čauky, právě jsem přišla z kina, byla jsem na 2. části Rozbřesku (Breaking Dawn part 2) a řeknu vám, to bylo něco. Podle mně to byl asi nejlepší film z celé ságy. Nebudu vám říkat nic konkrétního z filmu, hodně lidí na to chce jít a nechat se překvapit, ale ten závěr je fakt dokonale udělaný! No prostě naprosto úžasné! Takže určitě doporučuju všem co e stále rozhodují, zda na to jít či ne. Určitě nebudete litovat. Přikládám trailer k filmu :)

Prosba

11. listopadu 2012 v 13:51 | Martush ♥
Ahojte :) V prvé řadě se chci omluvit, že jsem tu teď pár dní nebyla, ale tento týden jsme každý den psali min. jeden test, takže jsem se musela učit :/ A chtěla bych vás poprosit, abyste hlásli pro mě a Ashley Greene ve Velké Otfitové Soutěži a to TADY. Myslím, že by si Ash zasloužila výhru, její outfity jsou vždy skvělé :) Tak děkuju :)

Kámoščin blog

26. října 2012 v 20:36 | Martush ♥
Čau lidi :)
Chtěla bych vás upozornit na kámoščin blog. Nedávno si ho založila, tak bych vám ho chtěla trochu představit. Adresa je http://andiesfashionobsesion.blogspot.com/ a je hlavně o módě. Určitě se tam podívejte, je to vážně super blog :) Mám ji i v affs :)

Dance Life Expo

7. října 2012 v 17:50 | Martush ♥
Páni, omlovám se, že tenhle článek bude spíš o mně, než o celebritách (i když jedna tam bude), musím se s vámi podělit o zážitky (a taky říct důvod proč jsem tu zase nebyla - omlouvám se). Takže v pátek, včera a dnes jsem byla na Výstavišti v Brně - na 1. ročníku tanečního veletrhu Dance Life Expo 2012.

V pátek jsme tam stepovali (já a moje skupina z taneční školy R+P Bartůňkovi), ale bylo to dost špatný, protože jsme stepovali na takových dřevěných deskách, na které jsme se nevešli, takže při změně tvarů jsme museli chodit na o pár centimetrů nižší pódium potažené gumou, na kterém se stepovalo opravdu špatně. Navíc to bylo dost špatně ozvučeno - nejdříve to bylo strašně moc hlasité, potom to naopak ztlumili tak, že jsme tu hudbu vůbec neslyšeli.

Ale druhý den už to bylo lepší - vystupovali jsme 2x, jednou na stejném pódiu jako v pátek ale jen na holém pódiu (bez těch desek). Ozvučeno už to bylo dobře - postavili totiž repráky i na pódium. Podruhé, odpoledne, jsme stepovali o dvě patra výš. Tam byly místo desek dřevěné pláty, na které jsme se vlezli všichni, takže to bylo v pohodě.

Mezi těmito dvěma vystoupeními jsme šli do největší haly a tam jsme tančili tzv. Flash mob - bylo nás tam 614 tanečníků tančících 1 choreografii a tímto neuvěřitelným číslem jsme pokořili dosavadní rekord 451 tanečníků a budeme zapsáni do Guinessovi knihi rekordů! Na video z tohoto vystoupení se můžete podívat pod perexem.
A dnes jsme měli stepovat jednou, ale pořadatelé neměli naši hudbu (nechápu...), takže jsme nakonec nestepovali.

A teď ta slíbená celebrita - jedním z hostů byl i světově uznávaný tanečník Yemi A.D.! V sobotu měla jeho agentura casting přímo na DLE, ale bohužel jsem se nemohla zúčastnit (i když jsem moc chtěla), protože jsem v tu dobu zrovna vystupovala. Potom, odpoledne, měl on a jeho taneční skupina vystoupení před námi, takže jsem ho viděla tancovat a dokonce měl i šatnu s námi! A dnes jsem se přihlásila na jeho workshop a řeknu vám, bylo to naprosto úžasné! Naučil nás dvě choreografie a moc jsem si to užila. A dokonce jsme spolu i mluvili! No prostě dokonalost!

Jinak Yemiho můžete znát díky agentuře JAD People, kterou založil, v níž je i např. zpěvačka Mista. Dále založil taneční školu Dance Akademy Prague, kde i sám vyučuje, a také soutěž Tanečník roku. Dále byl choreografem zpěváka Kanyeho Westa na jeho světovém turné a v několika videoklipech. A v neposlední řadě jste ho mohli vidět ve filmu Letopisy Narnie : Princ Kaspian, kde hrál kentaura.

Omluva

1. října 2012 v 15:16 | Martush ♥
Ahojte, strašně se vám omlouvám, že jsem teď nějakou dobu nic nepřidávala ani neobíhala. Mám totiž notebook v opravně (píšu jen na rychlovku z bráchova), takže nemůžu být na počítači. všechny materiály k člínkům (fotky, odkazy, přeložené věci) mám totiž v mém notebooku a sem mě navíc brácha pustí jednou za Uherský rok...Takže teď oběhnu affs a pokusím se přednastavit pár článků, ale říkám, nebude to žádná sláva, všechno mám u sebe. Takže teď bude asi něco jako mini pozastavení dokud mi nevrátí notebook...Tak se vám moc omlouvám.

Erbovky

15. září 2012 v 19:37 | Martush ♥
Ahojky, moc se omlouvám, že dnes nepřibyl žádný článek, ale celý den jsem byla na Erbovních slavnostech. To je akce městské části Královo pole v Brně (brňáci ví :) kdy se již zmíněná městská část (do té doby vesnice) připojila k Brnu. Takže se vždy všechny soubory a umělecké školy sejdou a každá předvede, co se za minulý rok naučila. Já jsem tam byla s Taneční školou R+P Brtůňkovi a tancovala jsem tam Moderní tanec (Moderna). Takže jsem nemohla nic napsat. Jinak zítra opět přibudou NOH Awards, tak se těšte :) Teď jsem chvilku nepřidávala, protože jsem si říkala, že bych po každé páte katogorii mohla dát 2-3 dny pauzu, abyste mohly hlasovat pro předchozí kategorie :) Tak zatím pa :)

ŠKOLA

3. září 2012 v 15:00 | Martush ♥
Tak nám ty prázdniny už zase skončily, co? To to ale uteklo...jako vždycky. Ale bylo to super, takový lážo plážo :D Tak povídejte, jak jste se měli?? Já jsem se měla narosto úžasně :) Byla jsem na dvou dovolených : s rodinými přáteli v Jeseníkách a pak u moře v Turecku. Pak jsme navštívili rodinu na Vsetíně, a pak jsme byli i na naší chatě, kam pak přijela i sestřenice. Takže dokonalý prázdniny. A co vy?? Taky jste si to tak užívali?? Něco mi říká, že ano :) Teď nám ale začíná škola, takže to bude docela záhul. Já budu v prváku na Sportovním gymplu. A co vy? V jaké jste třídě a kam případně jdete??

Prosím o hlas

4. srpna 2012 v 11:00 | Martush ♥
Ahojky :) Jelikož nesnáším otravování jednotlivých lidí s žadostí o hlas, píšu to sem. Přihlásila jsem se do soutěže o nej avatary. Moc, opravdu moc mě těší, že jsem si zatím nepožádala o jediný hlas a přitom vedu! Přesto bych ale chtěla trochu propágnout blog mé Sistrer site Vanessy. Proto mi tam prosím hlásněte, byla bych moc ráda. A nezapomeňte se na tom blogu trocchu zastavit a porozhlédnout, tento blog si to totiž opravdu zaslouží :) Link je tady : http://victoria-and-ariana-daily.blog.cz/1207/soutez-o-nejlepsi-avatary-hlasovani Děkuju moc :)

Ahoj + omluva

31. července 2012 v 17:14 | Martush ♥
Ahojte děcka!
Omlouvám se, že jsem teď pár dní nic nepřidala - články mám přednastavené (kromě tohohle) a nějak jsem nestihla přednastavit dál. Teď se vynasnažím spatlat pár článků na další dny (pokud možno do konce prázdnin, ale nic neslibuju, možná se za pár dní objeví další pauza. Teď jsem na netu jen na skok - jsem na Huslenkách (jedna vesnice poblíž Vsetína), kde jsem na chalupe. Internet tu dost kolísá, takže na něm vůbec nejsem. Strašně mě těší, že sem pořád chodíte, návšěvnost kolem stovky jsem o prázdninách vůbec nečekala! To jsem vám opravdu vděčná. Taky se chci omluvit mý ilovaným Affkám, že vůbec neobíhám. Jsem strašná, já vím, ale opravdu vůbec nejsem na netu. Pozastavení stále pokračuje, takže mě prosím omluvte ze všech kotntrol, apod. Tak, to by snad bylo vše...Tak uvidíme kol těch článků bude :D Díky za všechno, užijtěé si prázdniny :)

PRÁZDNINY!!!!

1. července 2012 v 15:00 | Martush ♥
Wow, wow, wow, a je to tady! Dlouhoočekávané prázdniny jsou konečně tady! Tak jaké bylo vysvědčení? Já jsem měla 2 trojky a pak pár dvojek, zbytek jedničky. Jen malé info, jak to tady o prázdninách bude vypadat : ANI SEM NEPÁCHNU!!! Přednastavím články poud možno na celé prázdniny, ale mocc novinek tam nebude, spíš moje grafika, rozcestníky a takové ty blbosti :D Moje milované Affky prosím o omluvení ze všech kontrol. Na blog totiž za celé prázdniny nevkročím - vůbec nebudu na internetu - celé prázdniny budu cestovat. K moři letíme do Turecka, jako rekreační dovolenou jsme zvolili Jeseníky, pojedeme taky na Vsetín, na chatu v Ochozu u Brna, na chalupu v Huslenkách...no, mám toho opravdu hodně, takže na blog opradu nebude čas. A vy tady taky neseďte! Běžte ven a užívejte si prázdnin :)

Zítra Janáčkárna!

8. června 2012 v 20:26 | Martush ♥
Ahojky, lidi :D
Jsem strašně šťastná, protože tančím a stepuju v taneční škole R+P Bartůňkovi a tato škola každý rok ořádá vystoupení pro rodiče a kamarády v Janáčkově divadle (národní divadlo) v Brně! Já už tam budu letos po 12., tyjo, to letí. A vystupovat budu 5x. Jednou step, jednou jazz dance, jednou skákání přes švihadlo formou tance, jednou moderní tanec a jednou Defille (závěrečný tanec všech skupin dohromady)! Se stepovým vystoupením jsme se teď umístili na 2. místě na Mistrovství ČRa pojedeme na Mistrovství světa, takže to bude nářez :D Takže se vám chci omluvit, že tu zítra celý den nebudu, jen přednastavím článek (generálka totiž začíná v 9:30 a konec vystoupení je asi ve 20:00, takže celý den nebudu doma. Tak mi to prosím promiňte...
 
 

Reklama