The Vampire Diares

Hvězdy TVD dříve

18. července 2012 v 15:00 | Martush ♥
Upíří deníky hýbou poslední tři roky teenagerovským světem, takže se dnes podíváme na hvězdy tohoto seriálu tak trochu z jiného úhlu!

Věděli jste, že Ian hrál gaye? Že Nina byla gymnastkou? Že Paul ztvárnil vlkodaka? Ne? Tak si to všechno probereme trochu podrobněji formou fotografií, videí a krátkých zajímavostí…


The Vampire Diaries : 13 000 000 fanoušků

14. července 2012 v 15:00 | Martush ♥
Seriál The Vampire Diaries (Upíří deníky - vysílá tv Nova Po-Pá v 15:30) máý na své facebookové stránce 13 milionů fanoušků! To je naprosto úžasné! Velmi to potěšilo i samotné herce seriálu, takže natočili děkovné video pro fanoušky :)

Kat na udílení cen New Now Next Awards

19. dubna 2012 v 15:00 | Martush ♥
Herečka a zpěvačka Kat Graham byla na udílení cen New Now Next Awards, podívejte se na fotky z akce :

Nina a Ian : Coachella Couple

17. dubna 2012 v 22:10 | Martush ♥
Herci Nina Dobrev a Ian Somerhalder (oba hrají v The Vampire Diaries) se zůčastnili festivalu 2012 Coachella Music Festival a opravdu jim to tam moc slušelo. Dokonce dostali přezdívku Coachella Couple (Couple = Pár)
imagebam.com

TVD : Zemře Dr. Fellová??

7. března 2012 v 19:47 | Martush ♥
Objevil se nová spoiler fotka (z epizody 3x17 Break on Through), na které je doktorka Meredith Fellová (Torrey DeVitto) na zemi pokrytá krví. Zdá se tedy, že je další obětí záhadného sériového vraha. Přitom v posledním odvysílané epizodě právě doktorka vypadala jako ten vrah. Vnedávném rozhovoru s The Insider byla Torrey ještě v Atlantě - to by mělo znamenat, že bude ještě v dalších epizodách, ne? Torrey sdělila, že nebude říkat, jestli umře nebo ne, protože takovéhle věci jsou v téměř každém scénáři. Také řekla, že budeme moci zjistit o osobnosti Meredith mnohem víc v nadcházejících epizodách, takže si myslím, že epizodu Break on Through ,,přežije" :) Takhle to v Mistic Falls holt chodí; pokud nechcete zemřít a vrátíte se aspoň jednou - dobře, opravdu jste žili :D

Kliknutím na obrázek zvětšíe do původdní velikosti
 
 

Reklama