Selena Gomez

Selena Gomez : Na nové desce nebude nic o Justinovi

9. dubna 2013 v 15:00 | Martush**
Zpěvačka Taylor Swift by si od své kamarádky, hezečky a zpěvačky (Kouzelníci z Waverly, Spring Breakers) měla vzít příklad. Píše totiž songy výhradně o svých expřítelích (I knew you were trouble, 22 - ten je o Harrym Stylesovi). To Sel takovéhle songy psát nechce.

Sel právě pracuje na svém novém albu, od kterého si fanoušci hodně slibují - úspěch by měl překonat předchozí album When The Sun Goes Down. Jméno a datum vydání nové desky zatím nejsou známé ale mělo by to být ještě letos v létě.

O tom, jak probíhá nahrávání pověděl producent Jason Evigan : ,,Selena se v textech nechce zabývat krachem svého vztahu. Justina v textech nezmiňuje, nechce mu ubližovat. Nikdy neměla v plánu psát o jejich rozchodu songy, byly to jen fámy."

Jason reagoval i na píseň Rule The World, o které si mnoho fanoušků myslí, že je o Justinovi. ,,Bohužel to tak vyznělo, ale ten song nemá s rozpadem jejch vztahu nic společného. Sel z toho sama byla smutná, že to lidi přijali jako zpověď o jejich vztahu. Tak to vůbec nebylo. Selena je silná osobnost, rozhodně nebude naříkat ve svých textech. Naopak chce být inspirativní a ukázat, že ani zlmené srdce není důvodem k tomu vidět svět ,,černě".

Producent se svěřil, že si ho i další pracovníky Selena hned získala svým milým přístupem. ,,Je to pozitivní, inspirativní osoba. Je velmi chytrá a schopná. Je to prostě cool holka! Rok 2013 pro ni bude skvělý! Tvorba alba je pro ni, stejně jako pro Demi Lovato, velmi těžká. Musí se líbit jak mladším fnynkám, tak i jejím vrstevníkům i starším. Musí to být zkrátka dospělejší."

Omlouvám se za dlouhý článek, vím že se vám to nechce číst, ale ten jsem sem prostě musela dát! Trošku jsem ho zestručnila. Je to ale vážně zajímavé, fanoušci Seleny - doporučuju přečíst :D

Selena Gomez : Reklama na Case Mate

11. září 2012 v 9:00 | Martush ♥
Selena Gomez natočila reklamu na kryty na mobil od značky Case Mate. Mně se strašně líbí ten zebrovaný se srdíčkem, protože, jak mnozí z vás ví, miluju zebry :D Ta reklama je opravdu úžasná :) V c.č najdete i photoshoot k té reklamě.


Call me Mavy

10. srpna 2012 v 15:00 | Martush ♥
Film Hotel Transylvania vypustil do světa (přesněji na internet) nové promo! Určitě všichni znáte písničku Call me maybe od Carly Rae Jepsen (pokud ne, můžete pohledat někde na tomto blogu, dávala jsem ji sem). Takže již zmíněný film nahrál cover této písničky. Můžete si všimnout také drobných znměn v textu. Např. že se song jmenuje Call me Mavy. Mavy je jedna z hlavních postav, kterou (v originále) namluvila Selena Gomez. Je jen škoda, že song nezpívá ona.

Selena Gomez : Parfém

29. června 2012 v 15:00 | Martush ♥
Selena Gomez nedávno navrhla svůj první parfém. Tady je na propagační akci k němu. Mě se strašně líbí ta lahvička :)

imagebam.com

Selena má opět dlouhé vlasy

14. dubna 2012 v 16:00 | Martush ♥
Herečka a zpěvačka Selena Gomez si usmyslela, že už chce mít zase dlouhé vlasy a nebude čekat, až narostou. Proto zašla do kadeřnického salonu s polodlouhými vlasy, ale vyšla jako dlouhovláska. A vážně jí to sluší! No podívejte se sami :

imagebam.com

Springs Breakers fotky - Selena

11. března 2012 v 18:00 | Martush ♥
Objevily se další ,Springs Breakers fotky', tentokrát je na nich herečka a zpěvačka Selena Gomez. Dobře se tam na některých fotkách mračí :D

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
ZDROJ fotek

Selena splnila největší sen Hany Hwang

12. února 2012 v 14:35 | Martush ♥
Příběh třináctileté Hany Hwang je ukázkou toho, že i když trpíte smrtelnou chorobou, nemusíte se jen uzavřít do sebe a nenávidět svět. Hana měla svůj velký sen, stejně jako miliony zdravých teenagerů. A ten sen se jí splnil ...
V prosinci loňského roku splnila devatenáctiletá zpěvačka Selena Gomez jeden velký životní sen. V nemocnici v Los Angeles navštívila třináctiletou Hanu Hwang, která trpí nevyléčitelnou nemocí. Jedná se totiž o progerii, což je raritní genetická porucha, která způsobuje extrémně rychlé stárnutí organismu. Člověk, který je postižen touto poruchou, stárne 8-10krát rychleji než ostatní. Pacienti s touto poruchou se údajně dožívají nejvýše třinácti let ... a Haně bylo 8.září 2011 právě 13 a každý den tak doslova bojuje o přežití. Během návštěvy bylo pořízeno několik fotek Seleny a Hany a nemocná dívka své oblíbené zpěvačce věnovala ručně dělaný náramek z korálků.

Ryan Seacrest řekl ve své show v rádiu, že podle informací, které dostal od Haniny poručnice Sáry, trpí touto vadou pouze 10 lidí v celých Spojených státech amerických. Posluchačům také sdělil, že je Hana jednou z největších fanynek Seleny a její song "Who Says" poslouchá prakticky nepřetržitě. Prý ji velmi zaujal text této písničky a pomáhá ji v těžkých chvílích v průběhu léčby. Kromě poslechu této písně prý Hana také hodně času tráví čtením.

Moderátor soutěže American Idol se také vyjádřil na adresu Seleny Gomez. "Selena není jako ostatní celebrity. Je jedním z nejšlechetnějších lidí, jaké jsem kdy potkal. Když jsem ji řekl o příběhu Hany, okamžitě přerušila nahrávání nového songu a jela za ní do nemocnice!"

A 12. ledna natočila Hana pro Sel děkovné video

Selena nedávno na Twitter umístila koláž fotek, na nichž můžeme vidět Hanu s náramkem, samotný náramek i Selenu s náramkem. Ukázala tak, že ji dárek od nemocné dívky opravdu velmi potěšil a nosí ho s radostí. Na této sociální síti také zpěvačka uvedla, že je pro ni Hana jedním z nejúžasnějších lidí, se kterými se kdy potkala! Příspěvek končí vzkazem pro Hanu - "Love you sweetheart".

Selena Gomez pomáhá

28. ledna 2012 v 10:41 | Martush ♥
Selena ukázala, že má srdce na správném místě a vystoupila na charitativním koncertu pro UNICEF!
Nejen pro zpěváka Justina Biebera není cizí slovo CHARITA. Už i jeho přítelkyně, devatenáctiletá zpěvačka a herečka Selena Gomez se v zúčastnila jako hlavní hvězda charitativního projektu, který slavil veliký úspěch!

V pátek 20.ledna večer proběhl v House of Blues v Hollywoodu koncert pro UNICEF. Hlavní hvězdou večera byla mladá zpěvačka Selena Gomez, která na pódiu předvedla prakticky všechny své velké hitovky. Společně s ní pomáhala i americká pop-rocková kapela Big Time Rush. Koncert měl veliký úspěch a vybrat se nakonec v přepočtu podařilo více než 4.000.000 korun, které poputují k těm, kteří to potřebují nejvíc!

Gratulujeme Seleně i klukům z Big Time Rush k úspěšné pomoci a přejeme jim mnoho dalších podobně úspěšných koncertů i v dalších měsících.

A co o akci napsala na svém Facebooku sama Selena?
" Děkuju moc všem, kteří přišli na včerejší večerní show v House of Blues. Byl to jeden z koncertů na který jsem se těšila úplně nejvíc a už teď se nemohu dočkat příštího ročníku. Chtěla bych poděkovat i @only1noah a @bigtimerush, kteří byli součástí téhle show. Neznám ještě přesná čísla, ale celkem jsme pro UNICEF vybrali přes 200.000 dolarů. Pomohli jsme tak zachránit životy dětí po celém světě."


Tady je jeden z hitů, které tam Sel zpívala (LIVE):
 
 

Reklama