Rihanna

Rihanna : Pour It Up

27. března 2013 v 15:12 | Martush**
Zpěvačka Rihanna má nový song! Jmenuje se Pour It Up! Je sice potřeba poslechnout si ho tak 2x, abyste si zvykli na ten rytmus, ale je to fakt dobrá písnička. Podle mě je to vítaná změna po všech těch pomlých písničkách typu Diamonds a Stay. Ty sice taky nejsou špatný, ale já na ty pomalosti moc nejsem. Co na song říkáte vy? :)

Rihanna v novém filmu

1. března 2012 v 16:57 | Martush ♥
Já vím, já vím, už ZASE článek o Rihanně...ale prostě ji mám ráda a navíc o některých celebritách je zkrátka víc novinek než o jiných :D Ale teď už k samotnému článku.

Rihanna se objeví v novém filmu Bitevní loď (hraje tam např i Liam Neeson, premiéru má 19. dubna), kde hraje agentku FBI Petty Raikers. Ve filmu bojuje proti UFOnech, doopravdy ale zpěvačka na UFO nevěří. Říká ,,Lidé mají strach z neznámého a já jsem to tak dřív také měla - bála jsem se nevěřit, že existuje nějaký život mimo naši civilizaci. Teď už ale vím, čemu věřit. Co se má stát, to se stane."
Rihanně se natáčení moc líbilo, ráda si prý ,,hraje" se zbraněmi. ,,Klidně bych se vrátila zpátky na natáčení, abych mohla střílet s mojí černou bouchačkou do prachu. Bylo to šílené a zábavné. Fakt jsem si to užila. Bavil mě každý moment filmování."
Tohle ale rozhodně nebylo její první setkání se zbraněmi. Na rodném Barbadosu se už jako malá vstoupila mezi armádní kadety! ,,Chtěla jsem patřit k nějaké organizaci. Nebavilo mě chodit na školní kroužky a všechno ostatní mi přišlo nudné, tak jsem vstoupila mezi armádní kadety. Měli zbraně a byla jsem tam jediná holka. Spoustu jsem se tam toho naučila."
Stejně tak si užívala i uniformu. ,,Možná je to zvláštní, ale bavilo by mě nosit uniformu. Nemusela bych každé ráno přemýšlet nad tím, co si vezmu na sebe. Měla bych jasno a mohla bych déle spát. Navíc námořnická uniforma, kterou jsem měla ve filmu byla pěkná a pohodlná."


Přání pro RiRi

27. února 2012 v 13:34 | Martush ♥
Zpěvačka Rihanna měla narozeniny a československý fanklub se činil!
Nejen zahraniční fankluby by pro svou oblíbenou star udělaly vše! I parta lidí z československého fanklubu čtyřiadvacetileté krásky Rihanny se dokázala zmobilizovat a natočit a sestříhat pro populární zpěvačku narozeninové video.

Říkáte si - "No a co? Stejně ho nikdo v zahraničí neuvidí!"? Pokud ano, tak rozhodně nemáte pravdu :) Československý fanklub je velmi aktivní a už se dostal i k potřebným zahraničním kontaktům. Video tak zástupci PERFECT RIHANNA SK/CZ poslali mnoha blízkým spolupracovníkům půvabné umělkyně a je tak klidně možné, že se na video právě teď nekoukáš jen ty, ale i sama RiRi!

Podívej se na výsledek, který Rihanně určitě udělá radost!

Rihanna a Chris opět spolu?!

23. února 2012 v 14:17 | Martush ♥
ŠOK zažili během včerejška fanoušci zpěvačky Rihanny. Ta se podle všeho totiž opět schází se svým bývalým přítelem Chrisem Brownem.
20.února oslavila Rihanna své 24.narozeniny a při té příležitosti vypustila dlouho očekávaný remix ke skladbě ze svého posledního alba Talk That Talk - "Birthday Cake". Do poslední chvíle fanoušci netušili, koho na něm mohou očekávat. Během posledních týdnů se dokonce mluvilo i o expříteli Rihanny, Chrisu Brownovi. Tyto zprávy ale lidé blízcí Rihanně popírali. Nakonec se ukázalo, že jen mlžili, protože se opravdu jednalo o Chrise! Hned po nahození skladby začali fanoušci Rihanny spekulovat o tom, co za touto spoluprací stojí - mnozí říkali, že se jedná ze strany Rihanny spíše o výsměch Chrisovi, druzí zase v návaznosti na Chrisovu sloku tvrdili, že to může znamenat jediné - Chris a Rihanna jsou opět spolu!
Ještě větší překvapení ale přišlo o několik desítek minut později. Chris už několik dní dopředu avizoval, že zveřejní remix k úspěšné skladbě "Turn Up The Music" a že jméno, které se na něm objeví, všechny překvapí. Začalo se tak spekulovat o nejrůznějších raperech či zpěvácích, nikdo však asi netušil, že se bude jednat opět o Rihannu! Jedna hodina = 2 songy od "expáru" Rihanna a Chris Brown. Pokud byl účel obou týmů interpretů šokovat, tak se to povedlo dokonale.

Trošku směšně nyní vyznívá fakt, že Rihanna po zmlácení od Chrise veřejně vystupovala jako "mluvčí týraných žen" a dotyčné naváděla k tomu, aby s agresory zpřetrhaly veškeré vazby a už s nimi nikdy nepromluvily. Nyní to vypadá, že sama Rihanna se tohoto pravidla nedržela. Uvidíme, co přinesou další dny a týdny. Vrátí se Rihanna ke Chrisovi, pro kterého vždy měla slabost, nebo byly tyto dva songy jen "nutným zlem", kterým se Rihannin tým opět rozhodl strhnout na svou "svěřenkyni" pozornost?

P.S: Aby toho nebylo málo, Chris Rihanně i veřejně popřál k narozeninám na komunitní síti Twitter a Rihanna samozřejmě hned reagovala.
Song Birthday cake...co na to říkáte vy, měla by se RiRi vrátit ke Chrisovi??

Top 5 Rihanniných plavek

20. února 2012 v 16:48 | Martush ♥
Pět nejlepších Rihanniných plavek...Tak které se vám líbí nejvíc?? Mně asi ty 2.
Rihanna a Matt se rozešli!!

8. ledna 2011 v 22:38 | Martush #♥
Jen pár dní před vánočními svátky barbadoská kráska a jeden z nejlepších baseballistů USA ukončili svůj vztah...
Byli spolu jedenáct měsíců. Zpěvaččiny kámošky však tvrdí, že Matt (26) byl jen záplatou na Rihanninu (22) nevydařenou love story s Chrisem Brownem. "Čekala jsem, že to bude jen úlet. Nakonec jim to vydrželo docela dlouho," říká jedna z nich.

Oficiální důvod rozchodu je však nedostatek času. "Matt byl šílený z toho, že se mu Riri nemůže věnovat, že je neustále někde na turné, a tak na ni začal tlačit, aby míň pracovala a víc se věnovala jemu," vysvětluje jeden sportovcův kamarád.

Nátlak ale zpěvačku odradil, a tak Mattovi před dvěma týdny oznámila, že dostal kopačky. "Ani na tohle si nenašla čas, prostě mu to jen zavolala," postěžoval si ještě Mattův kámoš.

Trable měl tenhle pár od začátku. "Moc se milujeme a toužíme po sobě, ale většinu času nás dělí stovky mil, takže nemáme šanci si tyhle pocity sdělovat," nechala se v létě slyšet Riri.

A jen o pár dní později dodala, že jde jen o flirt s čímž souhlasil i Matt. Podle toho, jak jsou teď oba zkroušení z rozchodu, šlo ale nejspíš o víc...

Podívej se na Rihannino živé vystoupení na AMA

Rihanna vs. Duffy

5. prosince 2010 v 9:40 | Martush
Hudba: R´n´B princezna Rihanna žije v hodně rychlém tempu.Už přez 5 let je na špičce hudební branže a v listopadu představila svoje 5. album LOUD.
Naproti tomu Duffy měla přes 2 roky pauzu od hudby, ale teď se zase vrací s 2.albem ENDLESSY. 1.singl se jmenuje well, well, well.

Styl: Rudé nebo vyholené vlasy, hluboké výstřihy, těsné bokovky-RiRi má ráda provokativní styl.
To Duffy má ráda střídmý styl-pruhovaná trička, džíny, blůzky.Vlasy nosí nejčastěji rozpuštěné.

Láska: RiRi si s Chrisem Brownem si prožila up-down vztah. Teď je šťastná s baseballistou Mattem Kempem.
To Duffy má spoustu ctitelů, od r 2009 žije s rugby profíkem Mikem Philipsem.

Přátelé: Katy Perry, se kterou by chtěla Rihanna nazpívat song.
Hudebník Albert Hammond a Duffyno dvojče Katy.

Souhrn:Ačkoliv to mají RiRi a Duffy hozené odlišně, jsou z nich kámošky a chodí společně nakupovat. Cool!

 
 

Reklama