Demi Lovato

Demi Lovato : Opět bruneta

12. listopadu 2012 v 15:00 | Martush ♥
Herečka a zpěvačka a nyní i porotkyně v show X Factor USA Demi Lovato (Sonny ve velkém světě, Camp Rock 1,2) Je opět bruneta! Vrátila se tak ke svému původním looku. Takto jsme ji totiž mohli vidět např v Camp rock 1, kde byly její poznávací znamení rovné kaštanově hnědé vlasy s ofinnou, ne moc várazně namalované oči a rudá rtěnka. Mezi tímto lookem a dnešními dny vyzkoušela asi všechny barvy vlasů od blond až po černou. Mě se na ní nejvíc líbí asi tyto anebo blond vlasy (obzvlášť když konečky blond vlasů byly modré nebo růžové). Bože, to jsem se zase rozepsala...Tak tady máte fotky z prvního živého vysílání X Factoru (tam byla poprvé viděna s hnědými vlasy)

imagebam.com

Demi Lovato : X Factor casting, Cansas

15. června 2012 v 15:00 | Martush ♥
Herečka a zpěvačka Demi Lovato (Sonny ve velkém světě, Camp Rock) je, jak jsem již psala, porotkyní soutěže X Factor, tady jsou fotky z castingu v Cansasu :)

imagebam.com

Demi Lovato a Britney Spears : Porota v X faktoru

26. května 2012 v 15:00 | Martush ♥
Herečka a zpěvačka Demi Lovato (Sonny ve velkém světě, Camp Rock) a zpěvačka Britney Spears budou členkami poroty americké verze soutěže X Faktor! Spolu s nimi bude v porotě populární porotce Simon Cowel a L.A. Reid. Škoda, že to nebude i u nás :( P.S. hlásněte prosím i dnes pro našeho pejska TADY (5 hlasů), děkuju


Demi zpívá Give Your Heart a Break v ,,American Idol"

18. března 2012 v 16:00 | Martush ♥
Zpěvačka a herečka Demi Lovato živě zazpívala svoji nejnovější píseň Give Your Heart a Break v populární americké soutěži American Idol (americká verze soutěže Česko hledá SuperStar/Československá SuperStar). Demi to tam rozjela, vystoupení bylo skvělé. Jsem ráda, že Demi už je zase ve své kůži :)


Chodí demi s Loganem?

12. března 2012 v 14:00 | Martush ♥
Herečka a zpěvačka demi Lovato možná objevila novou lásku jejího života! Podle Hollywood Life byla 19-letá zpěvačka spatřena líbající se s členem kapely Big Time Rush Loganem Hendersonem v hotelu Ritz Carlton v New Yorku, kde je teď Demi ubytovaná. ,,Viděl jsem je, jak se za hotelem líbají" uvedl tajný zdroj.
Ti dva spolu byli spatřeni už dříve, například na premiéře původního Nickelodeon filmu Big Time Movie, kde seděli vedle sebe a nehnuli se od sebe na krok ani když pózovali fotografům.
Navíc jsou už delší dobu přáteli.

Co si o jejich vztahu myslíte vy?? Já bych to Demi moc přála, protože logan je moc hodný kluk a Demi teď potřebuje podporu.


Demi paparazzi fotky

11. března 2012 v 17:30 | Martush ♥
Herečka a zpěvačka Demi Lovato byla viděna jak vychází z hotelu v New Yorku, kde teď bydlí v rámci propagace svého dokumentu Stay Strong.

imagebam.com

Demiin dokumet Stay Strong

10. března 2012 v 13:00 | Martush ♥
Herečka a zpěvačka Demi Lovato natočila dokument, kterým dává nahlédnout do svého života.
Demi se od loňského zhroucení, kdy byla hospitalizovaná kvůli poruchám příjmu potravy a sebepoškozováním, vyrovnává i tak, že o nich otevřeně hovoří. "Bylo těžřké si uvědomit, že mám opravdový problém," přiznává.

Zároveň tak doufá, že pomůže otevřít oči i dalším. Na toto téma natočila i dokument s názvem Stay Strong, který vysílá MTV. Velmi otevřeně nás v něm nechává nakouknout do svého života a prozzrazuje, jak se se svou nemocí dokáže prát.
Tady je trailer k filmu Stay Strong

Demi Lovato : Sebepožkozování bylo strašné

24. února 2012 v 10:31 | Martush ♥
Demi Lovato (19) měla prý problémy s jídlem snad už od narození. Nevzpomíná si na dobu, kdy jedla ráda a neřešila tloustnutí...
Demi si svůj život dala už dohromady, ale nakopla ji k tomu až hospitalizace na podzim roku 2010, kdy nastoupila léčbu kvůli bulimii a sebepoškozování. Prozradila nám ale, že přátelský vztah s jídlem neměla snad nikdy. Odjakživa prý řešila to, aby po jídle neztloustla.

"Já jsem se musela s poruchou přijmu potravy snad už narodit. Nevzpomínám si, že bych měla někdy k jídlu normální vztah," řekla nám Demi. "Musela jsem se na sebe dívat do zrcadla ještě s plínkami a už si říkat: 'Jsi tlustá, změň to!'"


A pokračuje: "Začala jsem se přejídat, když mi bylo 8. Nejedla jsem všechno, ale klidně jsem si upekla celý plech sušenek a pak je taky všechny spořádala. Ve dvanácti se mi ve škole začali posmívat, že jsem tlustá, a tak jsem přestala jíst. Zhubla jsem skoro 15 kilo. Od té doby jsem takhle řešila všechny problémy."

Demi k tomu přidala ještě zvracení, sebepoškozování a kombinaci alkoholu a léků.

"S tímhle vším jsem začala, když mi bylo 12. Byl to můj způsob, jak se vyhnout stresu. Hodně jsem se k tomuhle uchylovala, když jsem se cítila přepracovaná, byl to můj způsob, jak se s tím vyrovnat," svěřuje dál Demi.


"Holky si nejvíc ubližují řezáním nebo škrábáním žiletkou, nůžkami nebo čímkoliv ostrým," otevírá ještě téma sebepoškozování. "Já jsem se nejčastěji řezala, a bylo to strašné. A kdybych řekla, že jsem nekombinovala alkohol a různé prášky, tak bych lhala...," uzavírá smutné povídání.

Novinky o Demi

13. února 2012 v 15:00 | Martush ♥
Jaké pocity zažívala ex-Disney star při svém prvním koncertním vystoupení?
Zpěvačka a herečka se proslavila díky Disney seriálu Sonny ve velkém světě, ve které skončila loni. Pak přišly na řadu filmy pro teenagery a sólová pěvecká kariéra. Na její počátky ale Demi (19) zrovna moc ráda nevzpomíná!

"Když jsem šla poprvé na pódium, byla jsem děsně nervózní. Chtělo se mi z toho zvracet. Byla to opravdu šílená zkušenost," prozrazuje hvězda s tím, že na druhou stranu se ale na koncert moc těšila: "Byla jsem zvědavá, jaké to vlastně je, stát před tolika lidmi."

A show se povedla! "Jakmile jsem zazpívala první song a zjistila jsem, že se lidem líbí, pódium jsem si zamilovala. Teď už si koncertování naplno užívám."

Po svém loňském pobytu v léčebně Demi pověsila svou hereckou kariéru na hřebík a věnuje se pouze hudbě. Letos by ráda nahrála muziku s některým ze svých oblíbených hudebních interpretů. Kdo to bude? "Lidí, se kterými bych chtěla spolupracovat, je opravdu hodně. Mohla by to být například Kelly Clarkson, Adam Levine, Eminem nebo někde úplně jiný...," dodává star.

A navíc včera demi zveřejnila svou fotku s blond vlasy! Tento vzhled se mi moc líbí :) Co vám??
A taky má novou (úžasnou) písničku Give your heart a break
 
 

Reklama