Bella Thorne

Bella Thorne : Glitter magazín

20. října 2012 v 15:00 | Martush ♥
Herečka a zpěvačka Bella Thorne (Frenemies, Shake It Up) se nedávno objevila na titulní straně amerického časopisu Glitter. Poskytla mu i exkluzivní rozhovor. Tady je :

Bella Thorne - podzimní číslo časopisu Glitter
Čerstvě 15-ti letá herečka nám poskytla rozhovor o Shake It Up a dalším.
Glitter : Co vám Shake It Up přineslo?
Bella : Naučila jsem se, že je důležité stále na sobě pracovat a ocenit i práci druhých.
Glitter : Jak byste chtěla pomoci světu, chtěla byste nějak využít svou popularitu k šíření dobra?
Bella : Samozřejmě. Chtěla bych najít způsob jak zarazit šikanu, jak internetovou, tak i ve škole.
Glitter : Co chystáte do budoucna?
Bella : Určitě se chci více věnovat hudbě, hrát ji na koncertech, být díky tomu v kontaktu s fanoušky. Také jsem se zapojila do projektu na dosomething.org a tak bych chtěla, aby se do něj zapojilo co nejvíce lidí, takže to určitě budu propagovat.
Glitter : Jaké jsou vaše nejoblibenější díly v seriálu Shake It Up?
Bella : Miluji díl o dyslexii v 1. sérii. Mohla jsem se tak podělit o své zkušenosti a podpořit lidí, kteří dyslexií trpí. V 2. sérii zase miluju retro díl, moc mě totiž bavilo natáčet život v retro době (80. léta). Dále mám ráda ještě jeden díl, který ale ještě nebyl odvysílán, tak vám o něm nemůžu nic říct. Řeknu jen tohle - je to zatím nejvážnější a nejdramatičtější díl celé série. Ale nebojte, bude to zábava! :)

--Translation by Martush--

Bella Thorne a Zendaya : Fashion Is My Kryptonite

9. srpna 2012 v 15:00 | Martush ♥
Tyhle dvě Disney-Girls Bella Thorne a Zendaya mají opět nový hit! Po veleúspěšném songu Watch me přichází Fashion is my kryptonite! A je vážně úžasný! Jen se mi trochu zdá, že holky začínají chytat hvězdný manýry, schválně se zaposlouchejte do textu a sledujte jejich pohyby...ale co, já s nima do styku asi těžko přijdu takže mi to může být jedno. A navíc se třeba mýlím...no nic, song je perfektní, tak si ho užijte :)


V celém článku najdete animace z klipu

Bella na Nylon party

15. dubna 2012 v 10:39 | Martush ♥
Herečka a zpěvačka Bella Thorne (hraje v seriálu Na Parket!) byla na párty, kde magazín Nylon slavil své 13. narozeniny. Moc jí to tam slušelo :)

imagebam.com

Bella a Zendaya na premiéře filmu John Carter

24. února 2012 v 12:45 | Martush ♥
Shake It Up hvězdy Bella Thorne a Zendaya se objevily na červeném koberci při premiéře filmu John Carter of Mars, která se konala v Regal Cinemas LA Live ve středu večer (22. února) v Los Angeles.

Bella, 14, oslnila svými mini šaty na premiéře.

"Miluji Zendayu! Je to nejlepší kamarádka, kterou jsem kdy měla a já se s, "řekla tweeted na ni costar ní mám vždy nejlíp," řekla Bella na twitteru o své BFF. Jak sladké!

Belliny nové fotky

10. února 2012 v 17:08 | Martush ♥
Ahoj ahoj!
Herečka a zpěvačka Bella Thorne vložila na svůj twitter profil nové osobní fotky.
Tady jsou :
Bella k tomu píše : ,,Jsem na Zendayině zápěstí a ona zase na mém. Omyvatelné tetování k Valentýnu. Miluju tuhle holku!" - volně přeloženo, zveřejnila dnes
více v c.č.
 
 

Reklama