Kristen ve Snow White : ,,Může vám klidně nakopat zadek!"

19. února 2012 v 10:20 | Martush ♥
Pokud by jste byli Kristen Stewart, můžete být zaměstnáni, přemýšlet o vydání Sněhurky a myslivce letos v létě. Nejen, že je to vaše první velká filmová role na rozdíl od stejné role, kterou jste hráli ve čtyřech dílech jednoho z nejoblíbenějších filmů většiny dospívajících dívek. Tak jako tak, hrajete v historickém filmu, ale hrajete dobře známou pohádkovou postavu, která je známá zpěvem písní s lesními bytostmi a okouzlením každého, koho potká. A pak je tu větší tlak na herečku Hollywoodu, které dávali stejnou roli vyzkoušet několik měsíců před svou divadelní verzí hitu. Jo, kdybyste byli Kristen Stewart, můžete mít dokonce pocit, že musíte něco dokazovat.

Ale vy nejste Kristen Stewart. Kristen Stewart je úžasná herečka a my jsme stáli tři metry od ní ve svém přívěsu, spolu s hrstkou dalších reportérů. Již od října jsme někde venku z Londýna na natáčení Sněhurky a myslivce posloucháme její vyprávění o úžasném charakter, ve kterém je vytvořen film.


"Je to zvláštní hrát postavu, která ve skutečnosti nikdy skutečně nežila," řekla. "Její duch se týká lidí takovým způsobem, že - víte, mám na mysli, že naštěstí je náš skript napsán, dobrým způsobem, ale nemůžu být Sněhurka, která má vliv na lidi, nemohu být ve skutečnosti úplně neskutečná, protože nikdo není. Bylo by divné tvrdit, že ano. Můžete jen opravdu hrát postavu, jako v pohádce a hrát s hrozným nasazením, abyste byli co nejpodobnější, ale nemít to, být jen jako falešný charakter ve filmu s dalšími lidmi, kteří se zdají reální. Je to velmi plně vytvořené, ale také velmi přitažené za vlasy - od reality se to dost liší. Všichni si myslí, že vždycky chci hrát silné postavy, ale tahle je silná velmi odlišným způsobem, jak byste očekávali, že vedoucí osoba v akčně - dobrodružném filmu měla být. "

Dobře řečeno, Kristen. Řekněte nám víc.

"Síla jejího charakteru, jo, to je něco," řekla. "Myslím, že je silná. Dokáže vám nakopat p*del. Moc to bolí, ona to klidně udělá. A tak to není, jako když se díváte na ni běžící dolů do království. Nesledujete děj a najednou : "Jo! Zabij ho! " Opravdu, je to jako když se díváte na někoho, kdo musel udělat něco, co je proti jeho cítění. Není to skutečné. Je to fyzicky vykuchané, a to doslova. "

Zkuste srovnat Bellu se Sněhurkou.


"Bella a Sněhurka jsou mírné ... jen se přijeďte přesvědčit, že jsou vůdci," řekla. "Myslím, že to je určitě podobnost. Jsou rozdílné. Jsou to velmi, velmi, velmi rozdílní lidé. Také myslím, že v samotném druhu jsou stejné, je to velmi podobné, každý jim říká " Ne, ". A to, jak z nich vychází světlo. Obě jsou nějak trochu více intuitivní a duchovně z jakéhokoliv důvodu připojeny."

ZDROJ (je tam toho více, já jsem to trošku zkrátila - ale v angličtině)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama