Demiina návštěva v léčebně

18. prosince 2011 v 15:00 | Martush ♥
V listopadu 2010 byla ex-Disney star přijata do centra Timberline Knolls na léčení, v neděli (4.12) se sem vrátila na návštěvu.
Před rokem se Demi (19) v sanatoriu léčila z duševní choroby a z poruchy příjmu potravy. Po třech měsících byla propuštěna a od té doby se jí daří nad svými problémy vítězit. Teď se navíc do léčebny vrátila, aby pozdravila současné pacienty a dokázala jim, že ačkoli se teď cítí mizerně, pokud budou opravdu chtít, ze své nemoci se vyléčí.

Na svůj twitter po návratu domů Demi napsala: "Wow! To byl inspirativní den... Připomněla jsem si všechny ty černé vzpomínky a proplakané dny, které mě v Timberline Knolls provázely. Dnes jsem se vrátila na místo, kde jsem loni prožila důležitou část mého života. Mluvila jsem s úžasnými ženami, které bojují se svými démony. Jsou tak statečné. Doufám, že jsem jim dala naději, že věci se brzy mohou otočit k lepšímu. Život je krásný a určitě stojí za to, ho žít. Prosím, pomodleme se teď všichni za všechny lidi, kteří mají duševní problémy."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hannah-montana-twilight.cz hannah-montana-twilight.cz | Web | 18. prosince 2011 v 17:31 | Reagovat

hezky to řekla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama