Interview s Kristen

26. listopadu 2011 v 15:00 | Martush ♥ |  Twilight saga
Rozhovor s Kristen Stewart z doby před premiérou Breaking Dawn.
Viděla jsi ty a Rob Breaking Dawn?
Ano. Poprvé, když vidíš svou práci na obrazovce, nejvíce času strávíš kritizováním svého výkonu, namísto přemýšlení o tomto významném projektu. A pravdou je, že v tom všem nejsem objektivní, naopak, cítím, že jsem tak trochu posedlá svým hraním. Mluvím o tom, protože si nemyslím, že je to směšné.
Teď, když sága končí, jak moc zůstane v tvojí paměti tvoje postava?
Každá postava, kterou hraješ, je životní zkušenost, a ta už zůstane ve vaší vlastní osobnosti. V tomhle případě, je Bella postava, kterou miluju, nejenom proto, že jsem ji hrála několik let, ale protože se stala velkou částí mojí kariéry.
Jako herečka, jsi při výběru nových rolí intuitivní?
Je těžké popsat, jak na mě nějaká postava působí profesionálně, ale vždycky se snažím vybrat role, které mi pomůžou vyrůst - jako člověk.
V tomhle filmu máš ty a Rob dítě. Probudilo to v tobě nějaké mateřské pudy?

Ano. Je zvláštní, jak si každý myslí, že jsem příliš mladá na to, abych měla dítě, nebo se ocitla ve stejné situaci jako ona. Pro mě je skvělé hrát někoho, kdo zjistí, že těhotný a provdaný v tak mladém věku. Můžu dokonale vidět, jak je v tomhle vyspělá, jak všechno ohledně toho s nikým nesdílí. Přežije a vytrvá, a já jsem na tom stejně jako Bella. Jedna z mých nejlepších kamarádek měla nedávno dítě a vdala se. A to je stejně stará. Takže díky ní, jsem porozuměla spoustě věcem, které se Belle staly.
Jak ses připravovala na svatbu?
Šaty byly ten nejdůležitější detail, takže jsme diskutovali o návrhu na délku. Sledovali jsme každý detail, i když je to jen součást fiktivního příběhu, ale kvůli fanouškům jsme to brali velmi vážně.
- VÍCE V CELÉM ČLÁNKU -

Kde jste tuto scénu natáčeli?
Na krásném místě jménem Vancouver.
Vadí ti všechny ty příběhy a drby, co kolují na internetu o tobě a Robovi? Vadí ti, že o tobě lidé tak moc mluví?
Ne, nevěnujeme pozornost ničemu, co se děje mimo plac. Bylo by příliš snadné věnovat pozornost všemu, co se o mně říká. Tohle je pro mě důležité, můj osobní život a moje kariéra - ne drby.
Je na slávě něco, co si užíváš?
Sláva je pro mě dobrá, protože mi přinesla úžasné možnosti. Teď můžu najít lepší projekty, a v tomto oboru je to vzácné. Být hercem je těžké, a když jsi slavná, lidé znají tvoje filmy a budou na ně chodit do kina. Každý umělec si klade za cíl dosáhnout největšího počtu lidí. V tomhle mám štěstí.
Jsi ráda za dokončení ságy?
Vždycky začnu být velmi smutná, když si vzpomenu, že jsem dokončila práci s tímto licencovaným produktem, který byl v mém životě tak významný.
A jaké to je zapojit se do nového projektu, Sněhurka a Myslivec?
Hodně se ode mě očekává. Snažím se být silná a nebýt tím ovlivněná. Na tuhle roli jsem se hodně připravovala, protože je tam spousta akčních scén. Takže tohle není typická 'dívka v nouzi.' Musím se hodně pohybovat (smích).
Jsi před natáčením nového filmu nervózní?
Nervózní? Ne. VELMI nervózní. Ale i tak, nedokážu žít bez té energie, protože z té se živím.
A jak se uklidňuješ, když pociťuješ úzkost?
Snažím se naladit na určitý směr. Kdybyste před každým novým projektem začali být nervózní, je to proto, že děláte něco nudného. Úkolem je překonat strach, proto za to tahle kariéra stojí.
Máš nějaký talisman?
Ne, nejsem příliš pověrčivá.
Když si vybíráš svůj outfit, myslíš spíš na pohodlí nebo styl?
Myslím si, že každý by měl mít svůj vlastní styl, dokonce i když se jde do posilovny. Mám ráda módu, protože je to součást mojí práce. Sleduju nové trendy, protože musím. Jsem dívka, která upřednostňuje džíny a trička.
Kde nejradši nakupuješ?
V LA ráda chodím do jednoho vynikajícího obchodu, kde hledám legrační trička. Když nepracuju, jsem velmi neformální.
Učila ses něco o lásce?
Na konci tunelu je vždycky světlo. Naučila jsem se, že jsou různé fáze lásky. V životě si musíte cenit toho, co máte, a naslouchat svému srdci. Pak budete v pohodě. Je důležité věci nekomplikovat, a nebát se změny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hannah-montana-twilight.cz hannah-montana-twilight.cz | Web | 26. listopadu 2011 v 16:12 | Reagovat

áá. jak já jí zbožňuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama