Zac už má novou holku!!!

25. ledna 2011 v 19:17 | Martush #♥ |  Hot News
Prosincový konec vztahu Vanessy Hudgens a Zaca Efrona byl asi nejnečekanějším rozchodem roku 2010. Zde se, že Zac už zase randí.
Zacovi je teprve dvacet tři a už má za sebou čtyřletý vztah. To je docela úctyhodná známost. A nejspíš si řekl, že dožene to, co kvůli vážnému vztahu zameškal.

Média spekulují, že Zac opustil Van kvůli jiné holce. On to ale popírá. "Nemám vůbec nikoho. Nerozešel jsem se proto, abych hned skočil do nového vztahu. Chci si užívat, že jsem sám. Nechci mít teď žádné závazky, to jsem mohl zůstat s Van."

Tím ale nahrává dalším spekulacím - že ho vážný vztah a Vanessiny tlaky kvůli svatbě už otravovaly a chce si teď užít nezávazného flirtování.

Holkama se to kolem něj rozhodně jenom hemží! Vánoční prázdniny strávil s dcerou herce Bruce Willise a Demi Moore, Rumer Willis. "Rumer je skvělá holka a teď se s ní kámoším. Je nám spolu dobře a užíváme si to. Nic víc v tom není," prohlašuje o své nové "kamarádce".

Další slečnou, která se objevila na seznamu jeho možných přítelkyň, je jeho parťačka z chystaného filmu The Lucky One, šestadvacetiletá Taylor Schilling. Ukázalo se ovšem, že "zaručené" zprávy o chemii a jiskření, ke kterému mezi nimi dochází, pustil někdo přímo z lidí kolem filmu. Je tedy možné, že ti dva mezi sebou žádný vztah nemají, a producenti těmihle fámami jen chtějí přilákat lidi na svůj film.

Zac nejspíš jen využívá nově nabyté svobody a flirtuje, kudy chodí. Když měl pracovně cestu do New Orleans, potkal se tam s jiným známým hezounem, Twillight hvězdou Kellanem Lutzem. Ti dva se po práci rozhodli zajít ještě s pár dalšími přáteli pobavit a podle svědků si to tam parádně užívali. Oba jsou bez přítelkyně a tamější holky si na jejich nezájem rozhodně nemohly stěžovat.

"Nechtěl jsem Van ublížit, ale vím, že chci poznat i jiné holky, než se usadím s jednou jedinou. Tak jsme náš vztah raději, řekněme, přerušili," přiznává Zac. "Věříme si a to se doufám nezmění," dodává. Že by dostal od Vanessy oddechový čas, aby se mohl vyřádit, a pak to spolu zase slepí? Kdo ví?

Která se k Zacovi podle tebe hodí nejvíc?
Která z nich je nelepší?
Vanessa Hudgens Rumer Willis Taylor Schilling
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama